تاریخ امروز:3 تیر 1403

جزوه زبان انگلیسی پایه دوازدهم

جزوه زبان انگلیسی پایه دوازدهم،که شامل واژگان زبان انگلیسی و نکات گرامری مهم، نکات دستوری کنکوری و تست های آموزشی از کلیه فصل های کتاب می باشد برای شما عزیزان قرار داده شد.این جزوه توسط جناب علی اکبر عزتی در 48 صفحه تهیه و تنظیم شده است. لطفا برای دانلود جزوه زبان انگلیسی پایه دوازدهم به ادامه مطلب بروید.

راستی مارو به همکلاسی هات معرفی کردی؟

در برنامه مطالعاتی خود باید تمامی مباحث زبان انگلیسی را بگنجانید. در مبحث مربوط به قواعد، سوالات مربوط به قواعد به طور مستقیم از درس زبان انگلیسی طرح می شود واز مباحث مشخصی است که هر ساله  طرح سوال از این مباحث به نوعی تکرار می شود. برای یادگیری قواعد درس زبان انگلیسی نیاز نیست به سراغ انواع جزوات بدون شناخت و بررسی بروید چون فقط شما را از مسیر اصلی مطالعاتی خودتان دور می کند. استفاده ازاین جزوه که در اختیارتان قرار داده شده است می تواند کمک بسزایی برای شما باشد. حل تست های کنکور سراسری نیز شما را بیشتر با سلیقه طراحان کنکور آشنا می کند و از آن به هیچ عنوان غافل نشوید.

خلاصه نویسی در بخش قواعد زبان انگلیسی هم بسیار موثر خواهد بود. به آسانی می توانید کل مباحث قواعد زبان را  در یک دفتر خلاصه کنید و با مرور مداوم آن آموخته های خود را تثبیت کنید. برای کسب یک درصد عالی در کنکور نیازی به حفظ کلیه لغات ندارید بلکه کافیست لغات مهم رو مرور کنید و معمولا یک تست از مبحث گرامر خواهد بود. با گنجاندن این جزوه در برنامه مطالعاتی خود تا حد زیادی در زمان یادگیری هر چه بهتر و با کیفیت تر مطالب صرفه جویی خواهید نمود. از جزوه زبان انگلیسی پایه دوازدهم در این مسیر حتما بهره ببرید.

مشخصات فایل

حجم فایل : 8.5 مگابایت
تعداد صفحات : 100 صفحه
نوع فایل : pdf


اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *