تاریخ امروز:1 مرداد 1403

دانلود جزوه کامل زمین شناسی فرزانه رجایی ویژه کنکور

جزوه کامل زمین شناسی کنکور به همراه تست و پاسخنامه می باشد. که به طور کاملا کاربردی توسط سرکارخانم فرزانه رجایی در 77 صفحه تهیه و تنظیم شده است.  شامل تستهای مهم فصل به فصل و طبقه بندی شده از زمین شناسی می باشد. لطفا برای دانلود جزوه تمامی فصول زمین شناسی کنکور به ادامه مطلب بروید.

برای تسلط در درس زمین شناسی فقط مطالعه کردن کتاب به تنهایی کفایت نمی کند. بلکه باید تست هم بزنید. تست زنی سیستم خاص خودش را دارد. باید به مرور با حل تست‌های متنوع، نوع سوالات را بشناسید و با دیدن یک تست بلافاصله راه حل را پیدا کنید. پس از تست آموزشی، بهتر است تست‌های زماندار نیز حل کنید تا به مرور بتوانید مدیریت زمان در حل تست  را نیز به دست آورید و در کنکور و امتحانات سریعتر پاسخگو باشید و زمان بیشتری را برای دروس پراهمیت‌تر در نظر بگیرید.

بودجه بندی  مباحث مهم زمین شناسی برای کنکور :

  • فصل اول: آفرینش کیهان و تکوین: 5 سوال
  • فصل دوم: منابع معدنی، زیر بنای تمدن و توسعه صنعتی: 3 سوال
  • فصل سوم: منابع آب و خاک: 4 سوال
  • فصل چهارم: سازه‌های مهندسی: 3 سوال
  • فصل پنجم: سلامت: 4 سوال
  • فصل ششم: پویایی زمین: 3 سوال
  • فصل هفتم: زمین شناسی ایران: 3 سوال

زمین شناسی به دلیل جزئیاتی که دارد، زود از خاطرتان می رود. برای همین، باید زمانی را برای مرور کردن نیز اختصاص دهید. مرور را می‌توانید به صورت هفتگی و ماهانه انجام دهید. مرور کردن از روی جزوه و کتاب، تست زنی و یا مطالعه خلاصه نویسی‌ها، بهترین روش‌های مرور و یادسپاری مجدد هستند. زدن مجموعه تست زمین شناسی، فصل به فصل و طبقه بندی شده باعث تسلط و یادگیری عمیق تر می گردد. داوطلبانی که بتوانند تراز مناسبی برای درس زمین شناسی کسب کنند به راحتی در یکی از رشته‌های تجربی قبول شوند. بنابراین مطالعه بودجه بندی زمین شناسی کنکور نظام جدید از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر می‌خواهید یک تراز مناسب برای این درس کسب کنید باید بودجه بندی را به صورت کامل مطالعه کنید.


مشخصات فایل

حجم فایل : 4 مگابایت
تعداد صفحات : 77 صفحه
نوع فایل : pdf

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *